Witam Szanownych Kolegow. Mam F31 z duzym szklanym szyberdach. Przedwczoraj zamykajac uchylony szyberdach podsufitka zamknela sie do konca natomiast sam dach pozostal w pozycji uchylonej. Przycisk nie reagujje w zadnej pozycji ale po podlaczeniu przez obd do systemu serwisowego bmw widac, ze sam przelacznik dziala bez zarzutu. Czy ktos z kolegow byc moze spotkal sie z problemem i jest w stanie mi pomoc. ? Bede bardzo zobowiazany za pomoc Pawel