Potrzebuje pomocy pilnie!! chodzi o to ze zamontowałem nowy alarm do e36 gdy zamykam auto z pilota to zamki dziwnie cięzko chodza jak otwieram z pilota to szybko chodzą. Natomiast jak z kluczyka to wszystkok swietnie chodzi. Do tego problemu dochodzi to ze jak zamkne z 2-3 razy z pilota to sie pali scieżka w sterowniku zamka ( dokadnie scieżka od masy ). A jak zamykam z kluczyka to moge sie tak cały dzien bawic i nic sie nie dzieje.. PILNIE POMOMCY co zrobić zeby tak nie było. aa na poprzednim alarmie nie miałem takich problemow, a nowy alarm jest dedykowany do bmw..