uwaznei przeczytalem regulamin, wiec napisalem do faceta zeby mi wyslal mailem numer VIN, oraz zeby podeslal wiecej zdjec dotycz. wygladu silnika oraz wnętrza.. Czytajac powyzsze posty domniewam iz smiejecie sie z tego auta.. Co do przebiegu to fakt jest maly i malo realny... ale ja zastanawiam sie nad ta tapicerka siedzen czy taki model siedziska wychodzil seryjnie /?/ czy nie jest to jakis tani zamiennik?? Generalnie liczylem iz dostane wiecej odpoweidzi dot. manual vs. automat, itd.. pozdrawiam
ogloszenie generalnie prosze o rzetelne odpoweidzi...szczegolnie na temat czy automat jest dobrym rozwiazaniem dla takiego silnika, czy tapicerka(fotele) sa oryginalne i czy przebieg taki moze byc?,, oraz najwaznejsze cena czy nie wygorowana.... pozdrawiam i dzieki
Witam Was serdecznie, Jestem tutaj nowym uzytkownikiem, jako swiezak mam proste pytanie dotyczace poniższego ogloszenia http://otomoto.pl/bmw-320-super-stan-na ... 62514.html , co sądzicie o tym samochodzie, czy warto kupic, nie za drogi, czy optymalny silnik itd.. prosze o rzetelne odpowiedzi..pozdrawiam i wielkie dzieki
Witam Was serdecznie, Jestem tutaj nowym uzytkownikiem, jako swiezak mam proste pytanie dotyczace poniższego ogloszenia http://otomoto.pl/bmw-320-super-stan-navi-xenon-ringi-C24162514.html , co sądzicie o tym samochodzie, czy warto kupic, nie za drogi, czy optymalny silnik itd.. prosze o rzetelne odpowiedzi..pozdrawiam i wielkie dzieki
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.