Treść opublikowana przez Piotr18r
-
BMW E39 530 M PAKIET Navi Kamera cofania Skóra
Piotr18r opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam wiem że na wstępie pasuje wrzucić Vin ale na razie jeszcze go nie uzyskałem a chciałbym rozwiązać nurtujące mnie pytanie samochód jest z 2002r w m pakiecie a nie ma spryskiwaczy lamp od czego to zależy, sprzedający twierdzi ze samochód nie posiada xenonu czy ściema mam tam trochę i nie chcę się przejechać na marnę może coś pomożecie ??? http://otomoto.pl/bmw-530-m-pakiet-navi-kamera-cofania-skora-C34109094.html
- tapicerka BMW E39
-
tapicerka BMW E39
dużo jest zabawy z tym bo boję się że rozkrecić jakoś pójdzię ale później złożyć to mogę mieć problem.Szukałem na forum jakiegoś podobnego tematu ale nie ma nic takiego jest tylko demontaż boczków drzwi a mi chodzi o demontarz wykładziny
-
tapicerka BMW E39
ok zapytam tak jak wyjąć całą tapicerkę w BMW E39 sedan -siedzenia zdemontowane air bag odpięty -plastiki zdemontowane -tunel środkowy wraz z podłokietnikiem wyjęty z tego co widzę jak wyjmę radio i urzadzenie do sterowania klimatronikiem ukazują się dwie grube rury idą z podłogi pod deskę do samej góry i pytam czy chcący wyjać wykładzine przednią muszę rozbierać deskę roździelczą by ja całkowice wyjąć na zewnatrz w celu wysuszenia ???
-
tapicerka BMW E39
Witam potrzeebuję pomocy w wyciągnięciu tapicerki dokładnie wykładziny z tyłu nie było problemu bo jest dzielona a z przodem mam kłopot wszystko zdemontowałem klimatrona co tylko trzeba było i problem jest na słynnych dwuch rurkach myślałem że da się je odkecić i i wtedy wyjdzie wykladzina alegancko a tu nic tylko nie mówcie że trzeba wyjać deskę roździelczą ??? mam mase wody i chce dokladnie zlokalicować czy po mymianie szyby jest ok czy jeszcze gdzieś cieknie prosze o szybka odp
-
BMW E39 530d Płyn chłodniczy
Witam troche mnie nie było ale byłem na wyjeździe i bunia stała w garażu z dwuch powodów pierwszys to szyba rozklejona i woda sie leje do srodka a drugi to ten z ubywajacym płynem,więc do rzeczy wchodze do garażu odpalam samochód i i po chwili pracy silnika słyszę piszczenie pasków więc zgasiłem auto i szybko do komory silnika i po chwili zobaczyłem że paski osprzetu są spryskane płynem chłodniczym podejrzewam że uszczelka obudowy termostatu juz jest do wymiany dziś z nudów zabiore się rozkręce to i może coś więcej uda mi się ustalić dziwi mnie jednak to że tak mocno leje po paskach od osprzętu
-
BMW E39 530d Płyn chłodniczy
danielxc717 myślę że kupię ten płyn chłodniczy Prestone i bedzię ok wszyscy go polecają
-
BMW E39 530d Płyn chłodniczy
po kolorze raczej nic nie dojdę bo to nie jest ani zielony ani niebieski tym bardziej różowy wygląda jak sok jabłkowy zmieszany z wodą.Myślę dolać wody destylowanej i zobaczyć czy szybko ubędzie go
-
BMW E39 530d Płyn chłodniczy
witam sprawiłem sobie nowy nabytek w postaci BMW E39 530d i juz w domu sprawdzałem na spokojnie i mam ubytek płynu chłodniczego problemu by nie było jak bym wiedział jaki to płyn dzwoniłem do właściciela ale on tez nie wie bo zawsze samochód oddawał do mechanika i było zrobione, co do płynu myślę ze jest to jakiś koncentrat mieszany z wodą bo jest takiego koloru na poczatku myślałem ze to woda ale odpada bo to diesel i w zimie jeżdził na tym poprzedni właściceiel prosze o pomoc co zrobić czy kupić jakiegoś kulera,borygo czy coś z servisu BMW i ile może kosztowac ten orginalny płyn dzieki pozdrawiam
-
BMW E39 WBADL71060GV18327 Wieliczka
Piotr18r odpowiedział(a) na Piotr18r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażskóra zadbana nie dojechana jak w większości BMW zwłaszcza boczki nie widać po nich użytkowania co do lepszych zdjęć był taki mały problem że już na polu robiło się szarawo i nic by z tego nie wyszło książka jak to każda do pewnego momentu prowadzona ostatni servis był zrobiony po sprowadzeniu do polski w BMW więc będzie to można sprawdzić myślę o dobrym elektromechaniku i próbować coś wygrzebać z tego samochodu gościu zgadza się na sprawdzenie na dowolnej stacji co do ceny może jest niska dla tego ze sprzedajacy przesiadł się na model nowszą
-
BMW E39 WBADL71060GV18327 Wieliczka
Piotr18r opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwitam co sądzicie o tym bmw http://tablica.pl/oferta/bmw-530d-manual-jeden-wlasciciel-100-bezwypadkowy-CID5-ID1RHpf.html Zdięcia są słabej jakości ale nic na to nie poradzę, ogladałem ją i z tego co ja zauwazyłem to we wnęce na koło zapasowe jest przygieta lekko bliżej pasa tylnego wyglada na jakąś drobna stłuczkę parkingową albo ktoś na coś wjechał tyle mi wiadomo właściciel twierdzi ze taką już kupił co do stanu standardowa śpiewka wszystko wymieniane na bierząco,wycieków nie widać turbo dmucha samochód jedzie nie kopci zero dymów jakiś dziwnych i tu moje pytanie co wy mozecie pow o tym samochodzie może ktoś już oglądał te BMW warto zabierać je na stacje w celu dalszej weryfikacji i czy wogole zgadza sie wszystko z nr VIN to co fanryka dała prosze o pomoc VIN WBADL71060GV18327
-
BMW E39 WBADM71040GU54740 Bochnia
Piotr18r odpowiedział(a) na Piotr18r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale ciezko będzie znajść zadbaną e39 2.8 i rocznik w miarę młody wiem ze w E46 wyły młodsze roczniki w e39 zawsze widowałem do 2000r w 2.8
-
BMW E39 WBADM71040GU54740 Bochnia
Piotr18r odpowiedział(a) na Piotr18r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsory że tak poźno mówisz ze 2.8 i LPG i bedzie zadowolony bardziej niz 2.0d ? powiem ze pijany cheba był gdy wrzucał fotki ale jest jeden plus cena spada ale i tez zastanawiam mnie czy coś aby nie tak z nią było
-
BMW E39 WBADM71040GU54740 Bochnia
Piotr18r odpowiedział(a) na Piotr18r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie biorę tego na siebie tylko chce jakoś pomóc więc zalozyłem temat tak przynajmniej mogę co do mnie ja szukam dla siebie E39 530i też uważam że e39 2.0d cztery cilindry to trochę mało ale chodzi o ekonomię kumplowi a na to juz nic nie poradzę
-
BMW E39 WBADM71040GU54740 Bochnia
Piotr18r odpowiedział(a) na Piotr18r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażradio koledzy da się przeboleć ważne by auto było warte zainteresowania samochód dla kolegi dla tego chce jak najwiecej spostrzeżeń czy wszystko sie zgadza co kilka głów to nie jedna zawsze mogłem coś przeoczyć
-
BMW E39 WBADM71040GU54740 Bochnia
Piotr18r opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam co sadzicie o tym ogłoszeniu http://tablica.pl/oferta/bmw-520-e39-zamienie-na-mniejszy-CID5-ID1hzpW.html#a734b1dac2;r:;s: fotki są słabej jakości ale już nie domagam się innych bo więcej czekania pewno ,sprzedajacy wspomniał że zna kazdą śróbkę w tym samochodzie musi być dobry hehe a czy waktycznie samochód jest od nowości w rodzinie dowiem się jak pojadę obejrzeć cheba że nie ma sensu zawracać głowy sobie tym zwracam się do was ekspertów i czekam na informacje vin WBADM71040GU54740
-
E46 320i,Wieliczka, WBAAM11030JM48981
Piotr18r odpowiedział(a) na kevin88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdobrze oglądnij ten samochód gościu jak się nie mylę to wcześniej też miał do sprzedania BMW często robi sprowadzonym samochodom w tym miejscu fotki i raczej to net sam handlujacy
-
BMW E39 wbadl91000gw64153 Solina
Piotr18r odpowiedział(a) na Piotr18r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno własnie jak wiekszości samochodów tak pow być radzi sobie jak może każdy kit jest dobry jak jest świeży gościu niby pracuję pod krakowem może bedzie to szansa oglądnąć ją nie jadąc do soliny na darmo
-
BMW E39 530d Warszawa Vin Wbadl81090gx54427
Piotr18r odpowiedział(a) na Piotr18r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpewno sam ją obszywał piękna jest nie ma co narzekać hehe
-
BMW E39 wbadl91000gw64153 Solina
Piotr18r odpowiedział(a) na Piotr18r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnic naprawde nic nie ma na tym otoszroto albo na allegro 70% to wraki nie warte uwagi szkoda ze tak jest trafić na dobry samochód to raczej graniczy w naszym kraju z cudem
-
BMW E39 wbadl91000gw64153 Solina
Piotr18r odpowiedział(a) na Piotr18r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsory chodziło mi że trochę jest do przejechania by ją zobaczyć nie chodziło mi o cenę :P co do tych kontrolek to dostałem odp ze wszystko jeste sprawnę świeci ponieważ silnik nie uruchomiony a zapłon włączony. po odpaleniu silnika wszystko gaśnie i chodzi jak należy hym a czy na zapłonie nie powinny tez zgasnąć ?
-
BMW E39 530d Warszawa Vin Wbadl81090gx54427
Piotr18r odpowiedział(a) na Piotr18r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtrochę jest tu niejasności gościu liczy ze ktoś przyjedzię i nabierze się na czarną bestię
-
BMW E39 wbadl91000gw64153 Solina
Piotr18r odpowiedział(a) na Piotr18r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażspoko mam kontakt wszystko wypytam hehe
-
BMW E39 530d Warszawa Vin Wbadl81090gx54427
Piotr18r odpowiedział(a) na Piotr18r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsam się zastanawiam fotki takie słabe lepsza roździelczość jak by była to można było by zobaczyć kiera gryzie w oczy czy ta wersja shadow line nie powinna mieć wykończenia ciemnego w porównaniu do tej co ma właśnie w chromie patrzeć na inne to ta tylko ma rami wokół szyb z chromie
-
BMW E39 wbadl91000gw64153 Solina
Piotr18r odpowiedział(a) na Piotr18r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach tej seri E39 chciałbym jechać z blacharzem może sie uda coś wymyśleć chce kogoś kumatego