witam mam e46 320 rok 2000 moc 137 km od jakiegoś czasu wystąpił u mnie problem ze stacyjką .W momencie przekręcania kluczyka w stacyjce do pozycji rozruch nie zawsze zapalają się wszystkie kontrolki (świeci tylko zegar w dole deski) po kilku krotnym przekręcaniu kluczyka z pozycji stop start w końcu deska rozdzielcza rozświetla się prawidłowo wszystkimi kontrolkami i dopiero wtedy auto zapala.Ta usterka zaczyna występować coraz częściej. Czy jest to wina stacyjki czy kostki czy może coś innego?