amortyzator masz poprawnie dobrany, zgodnie z zawieszeniem w aucie więc powinien pasować. Może mechanik nie zauważył że amortyzator Sachsa musi przejść przez zwrotnice na wylot a Bilstein który masz teraz nie przechodzi na wylot. Zmień mechanika :D Zapewne tam gdzie mierzysz 47mm w Sachsie to miejsce na samym dole które powinno znajdować się pod zwrotnicą a wyżej gdzie są dwie wypustki jest 52mm i na tej powierzchni jest skręcana zwrotnica z amortyzatorem Pozdro