Witam.Czy to,że na wolnych obrotach silnik pracuje nierówno,tak jakby kończyło się paliwo,może być objawem, że siada ten wtrysk?.Wydaje mi się,że z miejsca na wtrysku w którym przewód łączy się z czarnym tworzywem wycieka paliwo na przemian z bańkami powietrza.
Już dwa razy zmieniałem uszczelniacz,pierwszy raz 'jakiśtam',drugi raz orginalny,niestety olej sączy nadal paskudząc tył auta podczas jazdy.Czy jest na to jakiś patent?
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.