na jakiej zasadzie miałoby to działać ? i w ogóle jak ma to wyglądać ? ;) sorrki może to głupie pytanie, ale totalnie nie siedzę w jakiejkolwiek elektronice, więc zielonego pojęcia nie mam o tym ;P
Witam ;) przeszukałam już kilka forów, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji czy jest to możliwe, że nie posiadam bluetooth'a w wyposażeniu z Navi ? i jeśli tak to czy da się go jakoś dokupić, czy w jakiś inny sposób da się połączyć telefon pod głośnomówiący oprócz przez bluetooth ? z góry dzięki ;)
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.