Witam wszystkich ! czy teraz lepiej ? czyli że filmów nie odtwarza ? to trochę dziwnie, bo myślałam że skoro DVD to nie tylko do nawigacji, no ale cóż. Dzięki ;)
Mam taki problem, mam DVD w moim modelu i kiedy wkładam jakiś film to nic, nic się nie dzieje ( filmy są oryginalne ), a znowu kiedy wkładam płytę CD z piosenkami to normalnie odtwarza. Jaka może byś przyczyna tego, że filmy nie są odtwarzane ? z góry dzięki za pomoc
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.