mi sie wydaje ze wiazka kabli jest ok..bo dzila stop i radio łapie ... mialem taki objaw ze cos tyrkotało przy bezpiecznikach ,,a tam wyczytalem gdzies w google ze znajduje sie panel sterujacy centalka modułu ecu odpowiedzialny ale coz nimi jak sie zabracza totoniemam pojecia....ludzie tu pisza o silniczkach w drzwiach ale nic konkretnie o tym module... na allegro jest za 200 zl ale uzywany ..no niewiem