Witam Mam problem z odpalaniem na zimnym silniku. Trzeba pilować rozrusznikiem zeby zlapal - obrotow na benzynie nie utrzymuje ale przelacza na gaz i wtedy po 5-10min jak rozgrzeje silnik, parownik to wszystko dziala normalnie. Można wtedy odpalic na benzynie i obroty trzyma (lekko buja, ale to chyba normalne). Czy moze to byc problem z czujnikiem temperatury wody i wtrysku? cieply silnik odpala normalnie zimny masakra. Na zimnym silniku gaz buja obrotami ale nie wygasza silnika, kiedy rozgrzeje silnik obroty ustatkowuja sie.