Witam serdecznie. Jaka jest opinia o tym specyfiku ? czy jest to tak samo skuteczne jak to co robi pan w warszawie ? tutaj niby kupuje to za 150 zl i gotowe. Prosze o opinie bo tak to bedzie trzeba jechac do warszawy :) link do chipu http://moto.allegro.pl/chiptuning-bmw-e30-e34-e36-benzyna-i2196179386.html i co to jest ten interfejs ? bo na aukcji pan nic o tym nie wspomina
302 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.