Witam. posiadam bmw e35 325 tds 1994. od nie dawna pojawił sie taki problem że auto zapala i od razu gaśnie. auto było już u dwóch mechaników. jeden mówił że wszystko jest dobrze a drugi wymienił komputer i naprawił pompę no i wczoraj go odebrałem do domu wróciłem no i rano nie zapalił. nie ma immo. świece żarowe sa nowe. Jak ktoś ma jakis pomysł co może być nie tak to proszę o pomoc