Witam a wiec po kilku miesiącach(7-mniej więcej) stania mojej 5 dziś po odpaleniu zauważyłem ze cieknie paliwo z pod silnika a dokładnie od strony kierowcy w okolicach kola, patrząc od góry nie widzę za bardzo wycieku możne jesteście mi wstanie podpowiedzieć co możne być przyczyna takiej awarii.Podkreślam ze na pewno to nie jest olej ani płyn chłodniczy dotykałem paluchem i wąchałem śmierdzi ewidentnie paliwem. USTERKA NAMIERZONA TEMAT DO ZAMKNIĘCIA :cool2: