Witam wszystkich! Prosze o porade. Mam problem z autkiem tzn. od niedawna mam bmw 525d i ok dwoch tygodni zaswiecil sie komuter i napis INCREASED EMISSION,podlaczylem pod kompa i wyszly takie bledy. 4687 THROTTLE VALVE, 483D THROTTLE ACTUATOR, 4501 EXHAUST-GAS RECIRCULATION pojechalem do mechanika wyczyscil przepustnice i egr i blad zniknal. Ale wczoraj pojawilo sie to samo po ponownym podlaczeniu pod kompa wyszly te same bledy,zaznacza ze autko nie stracilo mocy jedynie na zimnym i tylko zimnym silniku troche faluje. prosze napiszcie co to moze byc