Witam . Mam problem z bmw 5 e39 2.0i . Po rozruchu silnika na zimnym silniku rano. Nieważne ile jest stopni na dworze, przez ok 1 minutę silnik pracuje prawidłowo,ale pózniej zaczyna trzęść samochodem przez ok 5 minut. Po tych 5 minutach jest dobrze, pracuje równo .Ale gdy po rozruchu od razu zacznę jechać i w pewnym momęcie zmienię bieg to mi zgaśnie. Wiec przed rozpoczęciem jazdy muszę ok 6 minut czekać po rozruchu. Dopiero mogę jechać . Nie wiem w czym problem ,bylem u mechanika, świece wyciągal i czyścił w środku jakimś preparatem.Nadal jest żle . Proszę o pomoc.