Dziękuję. Już poprawiłem i na przyszłość będę wiedział jak opisać temat. Przed wrzuceniem postu przeglądałem kilka stron forum żeby nie powielać tematu ale niestety nie znalazłem tego samochodu. Widocznie za mało dokładnie szukałem. dzięki
Witam wszystkich jestem nowy na forum i poszukuję E46 kombi. Co sądzicie o tym egzemplarzu, może ktoś już oglądał? http://otomoto.pl/bmw-318-m-pakiet-2-0-l-ksenon-navi-C22611230.html Z góry wielkie dzięki za wszelkie podpowiedzi.
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.