Skocz do zawartości

Lukasz_83

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_83

  1. Krzysztof_Toruń, dzięki, a nie da się sprawdzić historii serwisowej czy takie rzeczy to tylko w BMW Polska ?
  2. Zdobyłem VIN tego autka => WBADH11010BX72541 Prośba o rozkodowanie.
  3. Cześć, czy ktoś z Was oglądał może ten egzemplarz: http://otomoto.pl/bmw-520-C21653418.html Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
  4. Witam, już dłuższy czas poszukuję BMW E46 lub E39 Touring z benzynowym R6, żeby służyło jako rodzinne wozidło. Forum wspiera mnie w zbieraniu informacji o tych modelach. Polski rynek niestety nie rozpieszcza. Może niedługo znajdę coś sensownego. Pozdrawiam Łukasz
  5. Witam, wczoraj oglądałem to BMW => http://moto.allegro.pl/bmw-523i-gaz-sekwencja-zadbana-i2198625775.html Poniżej kilka obserwacji: Nadwozie: sporo zaprawek w różnych miejscach (m. in na drzwiach, progach), dziura w podłodze wielkości 10x10 cm pod nogami pasażera za kierowcą, prawdopodobnie dostała lekko w tył, klapa bagażnika była malowana, ale widać już widać parę purchli. Korozja w okolicach akumulatora. Korozja na dolnych rantach drzwi od wewnątrz. Malowana przednia cześć lewego progu. Tylne lewe drzwi nie domykały się jak należy. Uszczelka przedniej szyby w rozsypce, popękana, górne narożniki krzywo zamontowane, jakby ktoś to kiedyś ruszał. Wszystkie 4 plastikowe nadkola spasowane byle jak, tylne połamane. Z przodu też się chyba coś działo. Przy lampach przednich zauważyłem niepodpięte wtyczki w ilości szt. 3 na lampę. Auto oglądałem po ciemku z latarką, więc może coś mi jeszcze umknęło. Wnętrze: przetarcie na fotelu kierowcy (siedzisko i oparcie), poza tym raczej bez uwag. Nie zapala się kontrolka dezaktywacji ESP. Klima nie działa, działała podobno w zeszłe wakacje ;) Napęd: Silnik i skrzynia suche, wyciek w okolicy pompy wspomagania. Wydechem zajmował się jakiś druciarz, wstawiony został środkowy tłumik chyba z cinquecento o średnicy pięciozłotówki, przez co auto brzmi nie jak BMW, ale jak stary polonez. Końcowa cześć wydechu w dobrym stanie. Zawieszenie: Amortyzatory suche, optycznie wszystko ok, podczas jazdy wyszło stukanie w przedniej osi, może to być stabilizator, trzeba by to zweryfikować na szarpaku. Jazda: Tu największy zawód. Samo prowadzenie ok, poza tymi stukami z przodu, o których pisałem. Natomiast działanie skrzyni pozostawia wiele do życzenia, nie reaguje na kickdown. Zaskoczyła mnie, zmieniając bieg na wyższy zamiast redukować. Sama redukcja następuje z dużym opóźnieniem, albo nie następuje wcale. Podczas spokojniej jazdy jest ok. Ręczna zmiana biegów działa ok. Silnik wpadł w falowanie na wolnych obrotach podczas pracy na lpg. Samo przełączenie Pb - lpg niewyczuwalne. Tyle w temacie. Wiem, że za 10 tys. zł nie powinienem się wiele spodziewać, ale liczyłem na trochę lepszy stan. Ja to auto odpuściłem, głównie ze względu na ASB, ale może kogoś zainteresuje to co udało mi się ustalić.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.