Witam! Jestem z Krakowa i wpadło mi w oko auto z jednego z mieleckich komisów. Krajowe, 1. właściciel, do tego pełna FV 23%, pełna historia serwisowa w ASO, nawet komis daje 3 mies. gwarancję. Ale... no właśnie... czy to wszystko nie jest zbyt piękne, aby było prawdziwe? A może po prostu doszukuję się dziury w całym? http://automarketcentrum.gratka.pl/ogl/13202976.html#eb245ab8646c2636,1 Z góry dzięki za każdą opinię oraz info. Pozdrawiam, Michał