Witam, od pewnego czasu moje auto wydaje dziwne dzwieki metaliczne pod maska jak wylacze silnik po przejechaniu jakiegos tam odcinka drogi typu np powrot z pracy 25km. Podnioslem maske ale nic tam nie widac, silnik suchy itd. na wskaznikach normalnie trzyma temperature i z tymi objawami przejechalem juz ok 3 tys km. Ktos sie z was tu orientuje co to moze byc ? Czy gdzies mi sie cos grzeje w tym aucie czy co ? Bede wdzieczny za pomoc w tej sprawie