-
E39 528 Zmiana kolektora na 2.5 m50. Problem??
Kleiłem hermetykiem.. jest to bardzo dobre..jak zastyga to jest bardo mocne zastosowanie ma zamiast uszczelek.. wiec watpie ze to bedzie puszczac.. a ty masz wstawiony taki kolektor?? odczowasz jaka zmiane w mocy??
-
E39 528 Zmiana kolektora na 2.5 m50. Problem??
Kolektor został tak samo przerobiony; http://www.bmw-syndikat.de/bmw-syndikat/archiv/ansaugbruecke/
-
E39 528 Zmiana kolektora na 2.5 m50. Problem??
Witam. Zmieniłem kolektor ssacy na m50 przerobki robiłem sam. Mam taki problem jak odpalam na tym kolektorze jak zimny jest silnik to go na poczatku przymula.. i strzela delikatnie w kolektor. Ale gdy silnik sie rozgrzeje wszystko jest ok. czy to jest normalne przy zmianie na wiekszy kolektor??? CZy jeszcze trzeba cos zmienic??
-
BMW 528 Co to za błedy INPA?????
a ten pierwszy??????? Bo on jest mi potrzebny bo klima nie działa.
-
BMW 528 Co to za błedy INPA?????
Witam. Co to z BŁEDY???? 16 PULS WIDTH MODULATED SIGNAL FOR INPUT AIR CONDITION COMPRESSOR 16 Relay Washer jet heating Error frequency : 134 Short circuit to ground 21 Auxiliary water pump Error frequency : 254 Short circuit to ground
-
528 e39 96r. PROBLEM Z KLIMA>>>>>
mam taki bład-- 16 puls width modulated signal for input air condition compressor co to za bład ????
-
528 e39 96r. PROBLEM Z KLIMA>>>>>
E-mail [email protected]
-
528 e39 96r. PROBLEM Z KLIMA>>>>>
Ktos posiada schemat instalacji klimy?????????????????????
-
528 e39 96r. PROBLEM Z KLIMA>>>>>
sprawdziłem wentylator i mam zepsute 2 rezystory. sprawdzałem panel sterowania w srodku i jest tez dobry. a jak patrzyłem to na wentylator klimy wogole prad nie dochodzi. Co moze byc??? Czy ma cos do klimy czujnik temperatury zew. bo u mnie go nie ma i jest -40 moze dlatego klima nie odpala?
-
528 e39 96r. PROBLEM Z KLIMA>>>>>
a jest jakis moduł do sprezarki klimy>??? co tym steruje? i gdzie on mozy byc umieszczony?
-
528 e39 96r. PROBLEM Z KLIMA>>>>>
a co ten panel moze miec? jak w nim wszysko działa. jak klima jest właczona to sie pali zielone swiatełko lecz i tak nie rusza agregat.A bez opornikow patrzyłem jak wentylator był wyjety a teraz złozyłem z opornikami i jest tak wstawiony. Moze ktos ma schemat instalacji klimatronika???? Lub wie czy jest jakis moduł do tego co steruje agregatem?? i gdzie on moze sie znajdowac??
-
528 e39 96r. PROBLEM Z KLIMA>>>>>
a co w tym panelu moze byc nie tak? a silniczek jest dobry bo na krótko działa.
-
528 e39 96r. PROBLEM Z KLIMA>>>>>
Witam. Mam problem z klima , czynnik jest nabity czujnik jest dobry bo sprawdzany ten od cisnienia gazu w klimie a sprezarka nie chce sie właczyc.. a jak sie właczy to nie mozna jej wyłączyc trzeba wtyczke od niej wyjac wtedy sie wyłączy.. wentylator klimy tez nie rusza chociaz sprawdzałem na krotko to działał.. bez tych opornikow . i na sprezarke od klimy dochodzi tylko 4volty jak patrzyłem miernikiem. co moze byc przyczyna? moduł jakis? gdzie on sie znajduje??
-
e39 Jak rozłonczyc hamulce na tylna os?
Witam. mam takie pytanie jak odłonczyc hamulce w e39 tylko chodzi mi o to ze nie odciac na stałe tylko ze jak chce to zeby odłanczało mi tył.. mozna wstawic jakis elektrozawór w przewody?