Witam, mam problem z cykaniem przy dodawaniu gazu, cykanie jest bardzo delikatne i słuchać je tylko przy włączonym panelu klimatyzacji/nawiewu! Wtryski były regenerowane, auto było sprawdzane przez mechaników, czyszczone egry, kolektory itd itd odłączany katalizator, osłuchane i nikt nie umie postawić diagnozy! Dziwne jest to, że ten dzwięk słychać tylko gdy włączony jest nawiew i nie ma różnicy czy na maksa wieje czy minimalnie! Może ktoś z was miał taki problem?