ja niestety nie wiem co mam zrobić,żeby działał NCS :mad2: Inpa śmiga bez problemu,widzi zapłon,kasuje błędy itd. NCSa za cholere nie chce ruszyć,Vin faulty i koniec :evil: Mam również zainstalowaną starszą wersje INPy na wirtualnej maszynie,tam również Inpa działa(co prawda nie wykrywa zapłonu),a NCS wywala ifh-0009 no response from control unit. Kombinowałem już chyba ze wszystkimi ustawieniami jakie znalazłem w necie i nic,czy jest możliwe że to wina kabla,skoro inpa działa bez problemu ?