Pierwszy post na tym forum więc "witam wszystkich serdecznie" :) . Koledzy podpowiedzcie mi proszę co robię nie tak. Pobrana DVD3 włożona do napędu włącza się wszystko śmiga z tym że mam problem w postaci tylko głównych dróg krajowych nie widzi miast tylko drogi główne... Na DVD 2010 wszystko śmiga... Proszę o podpowiedź
271 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.