Treść opublikowana przez radi01
-
DOŚWIETLANIE ZAKRĘTÓW E61 2007
Witam U mnie skrecaja w lewo i prawo a dodatkowo przy skrecie wlacza sie doswietlenie w lampie kolo xenona wewnetrzne swiatlo, szczerze nie ma rewelki w pasacie na bixenonach doswietlanie lepiej dawalo
-
Białe ringi w zwykłych lampach. 100% rozwiązanie.
Dokladnie mam te same tylko kupione na Ebayu niemieckim. szczerze wielu ludzi w niemczech pyta sie od jakiego rocznika wychodzily 5tki e 61 z bialymi ringami i wiekszosci sie podoba,mi tez .
-
RINGI LED BMW H8..
viewtopic.php?f=73&t=172916 zobacz ostatnie watki sam zalozylem i bomba.mnie sie podoba
-
problem z aktywna kierownica bmw e61
Opisz swoj samochod silnik rok itd.jakies objawy szczegolowe.
-
[e60] czy takie felgi będą pasować?
zobacz jeszcze ET jakie jest
-
Felgi 18 cali i opony run flat
w ostatni sezon jezdzielem na 18tkach runflat i teraz na zime mam 17tki tez run flat.wydaje mi sie ze nie ma roznicy czy to sa runflaty czy zwykle(jezdzilem tez na zwyklych 18tkach w passacie B6 na sportowym zawieszeniu) i wydaje mi sie ze roznica jesli chodzi o komfort jest nawet lepsza w BMW niz w passacie gdzie auto bylo na zwyklych oponkach.ja wybieram runflaty mimo ze sa troszke drozsze bo jesli chodzi o komfort nie widze roznicy RSC sa bezpieczniejsze,dedykowane do bmw(wszystkie nowe bmki wychodza na runflacie),wiecej miejsca w bagazniku, sa mocniejsze.Polecam RSC
-
Jakie usterki w 535d po lifcie po zachipowaniu?
szczerze to moja zonka sama lubi poleciec na autostradzie 255 km/h lubi szybka jazde hihhihi :wink: .wiec zobacze jak uda mi sie zrobic program w nast tyg to zdejmie odrazu kaganiec i polece kilka km/h bo teraz 6 bieg wrzuca przy okolo 245km/h i na 6 leci tylko do 255 bo kaganiec nie pozwala.zrobie filma jak idzie po programie
-
Jakie usterki w 535d po lifcie po zachipowaniu?
Ok ale powrocmy do tematu bo juz jestem bliski zrobienia programu, wiec prosze a kilka rad lub przestrog.W poniedzialek zadzwonie do znajomego i wypytam co na co i za ile.kto wie moze juz w nastepnym tyg bedzie grubo ponad 300KM. :twisted:
-
Jakie usterki w 535d po lifcie po zachipowaniu?
Na zimowych jest tragedia :) ,na mokrym przy predkosci ok 100km/h,wylaczonej trakcji w zakrecie i wcisnieciu pedalu przyspieszenia do spodu idzie bokiem :? ,w lecie na 245 na suchym jest dobrze,na mokrym srednio dobrze ;) Dokladnie te same objawy, Zonka wlasnie znalazla 1 negatyw w BMW tylny naped mocniej gazu i zarzuca tylem ale tylko na zimowkach na mokrym a na suchym jest ok :wink:
-
Jakie usterki w 535d po lifcie po zachipowaniu?
Wydaje mis sie ze 535d nie jest wyzylowany,z tego co pisza ma bardziej zaawansowana budowe .
-
Jakie usterki w 535d po lifcie po zachipowaniu?
Nawiazujac do tematu. Zastanawiam sie jakie wady/ustarki wychodza po zachipowaniu tej jednostki?Korci mnie zeby zachipowac auto ale mam zle przejscia po przeprogramowaniu sprintera 311 moc wzrosla do prawie 150KM i po przejechaniu 10km padla turbina, przebieg byl 45tys km dobrze ze serwis nic nie zauwazyl i wymienili na gwarancji i dlatego pytam jak to wyglada po programie w 535d 286km.Mysle o podniesieniu mocy na 320-340KM ,czy mial ktos jakies przezycia z tym autem po programie, ile wyciaga to auto po zdjeciu kaganca (limitu predkosci)?mam przebieg 103tys km i sam nie wiem boje sie ze ta przyjemnosc moze mnie drogo kosztowac?
-
Koła M5,czy pasuje rozmiar.
Witam.Ja zamowilem na Lato do E61 model 166 oponki dunlop runflat przod 8,5x19 ET12 245/35 19 a na Tyl 9,5x19 ET17 275/30 19 takie beda pasowaly na bank bez dodawania jakichkolwiek dystansow bo o ile wiem na tyl w limuzynie musi byc ET 28