Skocz do zawartości

Wilkołak

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wilkołak opublikował(a) temat w E39
    Mam bmw e39, 2,5 TDS, automat. Rozładowało mi w nocy akumulator. Pobór prądu na mierniku 0,28A. Po wyłączeniu zapłonu i zamknięciu auta cały czas świeci się na wybieraku biegów dioda w pozycji P. Jak odłączam 11 bezpiecznik napięcie spada do 0,03A i wyje syrena alarmu, dioda na wybieraku gaśnie. A jak odłączam 4 bezpiecznik i 11 jest podłączony to napięcie spada 0,07A i dioda na wybieraku też gaśnie. Oświetlenie bagażnika jest wyeliminowane. Otwiera z pilota ale nie zamyka zamek, opuszcza z pilota szyby ale ich nie podnosi (oczywiście z pilota), alarm na 100% fabryczny. Nie ma elektromagnesu wstecznego. Jak odłączam 11 pobór spada do 0,03A i wtedy nie działa centralny zamek, światła wnętrza i gaśnie lampka przy wybieraku biegów. Nie mam pojęcia gdzie jest centrala w e39, gdzieś w okolicach schowka pod kierownicą czy w komorze silnika? Wiem tylko, że jest to czerwono-szary przewód wychodzący spod 11, ale gdzie idzie nie mam pojęcia.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.