Witam koledzy !!! mam taki problem a mianowicie brak prądu w kostce przy pompie paliwa , bezpieczniki sprawdzałem jeden był spalony ,wymieniłem na nowy i dalej niema prądu na pompie paliwa . Od czego powinienem zacząć sprawdzanie , co może być uszkodzone?? , a gdybym zasilił pompę paliwa napięciem 12v to odpali silnik ??? czy jak nie podaje prądu komputer na pompę paliwa to i wtryski mogą niemieć napięcia??? Koledzy proszę o jakieś doradztwo , z góry dziękuję i Pozdrawiam