Mam Z4, byłam dwukrotnie w Stando z którego jestem niezadowolona i więcej tam nie wrócę. Ostatnio objechałam kilka warszatów i polecam Pepper moto na Rakowej... fajne podejście- a to się ceni i otwarte od 8 do 18, nie zdzierają a całkiem nieźle znają się na marce. Plus świetny blacharz i lakiernik w warsztacie naprzeciwko, niestety w naszym kraju rysy na aucie są na porządku dziennym więc skorzystałam:]