Witam wszystkich Forumowiczów. Na początek słówko o nicku - jak sprawdziłem był na Forum jeden użytkownik Słoma, ale po dwóch wizytach nie pojawił się więcej, więc postanowiłem nie rezygnować z własnej ksywki na rzecz kogoś, kogo nie ma. :8) A teraz o samochodzie: Właśnie kupuję E 46 320d Touring z Włoch co prawda, ale bardzo przyzwoicie zachowany, szczegóły podam jak już go porządnie zdiagnozuję, czyli pewnie pod koniec przyszłego tygodnia. :mrgreen: Postaram się unikać OT i znaleźć wszystkie odpowiedzi w archiwum Forum, na wszelki wypadek proszę jednak o wyrozumiałość. Nie przynudzam dłużej, Słoma.