Wtrącę swoje 3 grosze...generalnie Motul i tylko Motul.Mam porównanie w A6 C4 2.5tdi oraz w Passacie 1.9TDI PD AWX.Lałem do nich i castrola i mobila ,a także total i valvoline.Na Motulu oba silniki pracowały bardziej miękko i ciszej,a oprócz tego jadąć dość długie odcinki po autobahnie z prędkościami 180-200km na godz.temperatura oleju była dużo niższa na korzyść Motula.Pzdr
Na zdjęciach ładna...ale mieszkam 80km od Ostrowa Wlkp.i codziennie widzę co ciągną laweciarze z Francji przez moje miasteczko...generalnie radzę mocno uważać.Pozdro
Z tego co wiem to ksenony były już przed liftem i nie były montowane w soczewkach...
17 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.