Witam czy ktoś może montował ? To prosze o fotki albo na priv. E-46 Coupe 2002r. Szukam kogos w województwie Łódzkim kto się tego podejmie? Czy do bardzo dużo pracy? (prosze o nie pisaniu komentarzy w tylu ale wieśniak itd, chce to i koniec). :mad2: Pozdrawiam. chciałem zamontować sobie takie coś http://moto.allegro.pl/wloty-nerki-bmw-m3-e36-e46-chrom-nowe-sklep-gratis-i2078500366.html końcowo ma wyglądać to mniej wiecej tak http://otomoto.pl/bmw-330-pelny-m-pakiet-C19470973.html