Ja bylem podpiac sie do kompa i wyszlo tylko ze nieprawidlowy odczyt z czujnika cisnienia paliwa. Mechanik powiedział ze albo jest zabity filter paliwa albo wlasnie ta pompka o ktorej kolega wspominal. O 14 jade na wymiane filtra i zobaczymy. pozdro!!
Jutro jade na podlonczenie. Mam nadzieje ze cos zdzialaja. Przyznam sie ze auto mam od paru dni i to maja pierwsza przygoda z dizlem. Wczesniej byly 318i i 320i i niebylo problemów:) Tym razem napalilem sie na mocniejszego dizla ale niestety mocy nie poczulem:( Mam nadzieje ze jutro zdiagnozuja i usuna usterke. Poki co Dzieki!!!
turbo podobno pracuje. mechanik twierdzil ze cisnienie nabija. Mowil cos o trybie awaryjnym. Ze podobno jest jakis blond i auto pracuje w trybie awaryjnym????
auto srednio zadowalajaco rozpedza sie do 3tys obrotow. Powyzej juz ledwo ledwo:( Silnik rowno ladnie pracuje. Pali na dotyk zarowno na zimnym jak i rozgrzanym silniku. Mimo wszysko jezdzi jak by mu polowe mocy brakowalo. Czy moze ktoś mial podobny przypadek albo wie co mu dolega??
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.