Treść opublikowana przez kondzio81
-
318is brak mocy do 3tys
witam koledzy co moze byc na kompie nic nie pokazalo a tak slabo sie wkreca do 3 tys obrotow kata niema wyciety
-
e 36 uszczelka glowicy
kumam juz dzieki
-
e 36 uszczelka glowicy
a jak by padla uszczelka to ile tak bym latal bmka
-
e 36 uszczelka glowicy
olej niby ok mala kropka na koncu tego plastiku ,miary, bagnetu taka z mazi ale malutka kropeczka
-
e 36 uszczelka glowicy
panowie mam mały dylemat mam 18is zauważyłem w chłodnicy maź jak by padła uszczelka ale to tylko to nie wywala płynu jest wszystko ok od 2 miesięcy tak jest ta maź latam małe dystanse może to być uszczelka do wymiany czy niema obaw albo jak to sprawdzić jeszcze
-
fotele od compakta do cupe
jak w temacie czy pasuje taki srodek czym sie roznia nie chodzi mi o boczki dzwi o same siedziska
-
318 is lampka w podsufitce
juz podlaczylem efekt super wyglada i swieci diody na galke super efekt i pasuja bez problemowo tylko kabelki czyli kostki nie pasza ale troche zabawy i jest ok mysle ze wnetrze sie poprawilo w e36 estetyka z tych lampek
-
318 is lampka w podsufitce
nikt nie zakladal takiej lampki
-
318 is lampka w podsufitce
witam chcialem sie dowiedziec czy z e46 lampka bedzie pasowala do e36 bo chcialbym kupic takie z mpakietu od e46 cupe i niewiem czy beda pasowac
-
318 is zmiana kierownicy
a to nie wystarczy zmienic manetki i tego plastiku na 3 blaszki to jak podpowie ktos co jeszcze trzeba zrobic
-
318 is zmiana kierownicy
kolego ale w tej 3 ramiennej jest bez tasmy sa 3 blaszki a w tej co mam jest tasma teraz niewiem co mam do kupic
-
318 is zmiana kierownicy
witam mam taki problem chcialem zmienic kierownice z takiej http://moto.allegro.pl/kierownica-bmw-e36-air-bag-dobry-stan-i2099623056.html na taka co potrzeba oprucz kierownicy i poduszki http://moto.allegro.pl/kierownica-do-bmw-e-36-i2097156835.html
-
18 is reczny tyl hamulca
dzieki kolego
-
18 is reczny tyl hamulca
witam jak w temacie panowie mam z tylu tarczowe chamulce i strasznie piszczy i nie mam recznego na jedno kolo jak tam jest sa tam szczenki czy to dziala na klockach czy sa szczenki
-
18 is obc problem
nie mozna tam sie doczytac kolego ale czy ja mam walniete cos tam ze nie wyswietla komunikatu ze np zarowka spalona a poza tym wszystko dziala i wyswietla tylko jak naciskam check to same kwadraciki podswietla tak cale piksele jak by nic nie bylo walniete
-
18 is obc problem
witam mam taki problem nie za bardzo kumam tego kompa w aucie a mianowicie mam ten pelny . jak w ciskam check to pojawiaja sie same kwadraciki podswietlone zadnych napisow mialem spalona zarowke stopu i nic nie pokazywalo pomoze ktos
-
18 is ringi
a jak pada ta przetwornica to tak nie bedzie teraz sie zapalaja i gasna i dopiero jak wezme wloncznikiem od swiatel wyl i potem wlo to znow sie zapala na 5 sekundek
-
18 is ringi
a myslalem kolego ze zarowka od stopu spalona
-
18 is ringi
witam wie ktos co moze byc z ringami cclf zapalaja sie i zaraz gasna i tak ciagle
-
18is centralny zamek
witam mam taki problem z centralnym zamkiem dzwi od pasazera raz dzialaja raz nie sprawdzilem wiazke w slopku dzwi tam jest ok co jeszcze mozna zerknac
-
318 is zacinajaca sie sprezarka klimy
witam jak w temacie zacina sie sprezarka co to moze byc sprzegielko raz sie kreci raz nie i tak co chwilke
-
318is zużyty silnik
pewny to w serwisie kupisz
-
318is czy pompa wspomagania z 316i/318i będzie pasować?
dzieki kolego
-
VIN - prośba o rozkodowanie
ja moge tez prosic tez dzieki z gory WBABE51080JG05898
-
VIN - prośba o rozkodowanie
a ja moge tez prosic tez dzieki z gory WBABE51080JG05898