Witam jestem tu nowy i liczę na waszą pomoc pozdrawaim wszystkich i za kazda odp dziekuje :) Proszę o wasze opinie na temat 2 ogłoszeń http://otomoto.pl/bmw-320-2003rok-lifting-C22284335.html http://otomoto.pl/bmw-320-C21922461.html jeszcze nie byłem ogladac na zywo, najpierw chce skonsultowac z tutejszymi fachowcami ;) jesli byłby ktos z okolic Śląska i chciał pomoc w ogledzinach napewno jakos sie odwdzięczę