jeżeli chodzi o temperature to rano przed wyjazdem do pracy z wł. silnik tak na pięć minut by sie zagrzał lepiej,a do pray mam około 4 km to i tak w pełmi nie będzie rozgrzany.Co do dłuższych odcinków to jezdze tak raz w tygodnu i robie jakieś 150 km a spalanie większe sie robi mimo,że jest rozgrzany.Ok to zrobie ten test na 0.7 i zobacze co pokaże,tylko muszę znaleśc jak sie to robi