Treść opublikowana przez mundi20
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
SERWIS: 151039km 13.03.2014 (minął dokładnie rok od momentu kiedy zacząłem użytkować auto) 30tys km w przeciągu tego okresu :) Wymieniony: - Olej Castrol 0W-40 - Filtr oleju - Filtr paliwa - Filtr powietrza - Filtr kabinowy A tutaj fotka starych filtrów (powietrza+kabinowy) http://imageshack.com/a/img703/8756/x0lb.jpg
-
BMW E90 ///M by arekPWL zdj str 4
Świetnie! W swojej też już mam emblematy black/white :) Muszę umyć auto i wrzucę fotki.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Nakładki extra! Kiedy do mojej zamawiamy? :)
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Arek chętnie się z Tobą spotkam na mini spocie, w tygodniu brak czasu niestety... bliżej weekendu może coś pomyślimy?
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Dokładnie tak jak mówisz. Znudzi się to do kosza i po sprawie!
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
dziękuję bardzo! Starałem się :) Felga wz 166 m5... wklęsłość dodaje charakteru... na żywo dużo lepiej to wygląda szczerze mówiąc
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Jest twardo, ale nie beton... przy 19 calach trzeba uważać i inteligentnie wybierać dziury w naszych drogach :D Komfort w zakrętach się poprawił, zero przechyłów przy dużych prędkościach! paski rozpowszechniają się w zaskakującym tempie... mam inną opinię niż Ty i zdecydowana większość oglądających auto daje dużego plusa za ten modzik!
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
dziękuję :) mlody_d sprężyny zmieniłem tylko na przodzie... tył zostawiłem ori... jak dla mnie jest ok, auto i tak całe zeszło w dół mimo, że wymieniony tylko przód. Z tyłu zrezygnowałem, mogłoby przy większym obciążeniu być nieciekawie :)
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
SESJA PKP M-CZ http://imageshack.com/a/img22/7701/f13z.jpg http://imageshack.com/a/img138/5898/ztc7.jpg http://imageshack.com/a/img844/9810/kyad.jpg http://imageshack.com/a/img845/728/sd8z.jpg SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA KOLEGI czerwony330 za pomoc w zakupie splitterów! Bez nich nie byłoby efektu!
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Wszystko w swoim czasie :D Auto musi siąść odpowiednio :P Jutro postaram się wrzucić fotki Arek zdecydowanie namawiam na oklejenie. U Ciebie będzie mrocznie :) Najciemniejsza e-90 w okolicy :D
-
BMW E90 ///M by arekPWL zdj str 4
Kierownicę+gałkę mogę załatwić w dobrej cenie :) Fotele mam na miejscu także zapraszam, czarny sufit również :D Pomyśl nad tym... w pakiecie dostaniesz rabacik :D
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Wrzucam fotki obrazujące dopełnienie mojego wewnętrznego m-pakietu :) http://imageshack.com/a/img809/3518/uy9l.jpg http://imageshack.com/a/img18/7803/cwe2.jpg A tutaj paczka, która dotarła do mnie po 14dniach- prosto z Niemiec :) http://imageshack.com/a/img833/5067/yp9t.jpg http://imageshack.com/a/img32/9907/r9dw.jpg Dodam, że SPRINGI już założone... ale potrzymam was trochę w napięciu. Zrobię sesję lustrzanką i wtedy pochwalę się metamorfozą jaką przeszła moja e90. Powiem tylko tyle, że będzie gruboo- kolega czerwony330 wie o czym mówię! :P Na dniach planuję sesję w plenerze, także bądźcie cierpliwi :D
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
Najlepiej to zrobić przez www.imageshack.com
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
Z niecierpliwością czekamy na galerię :P
-
BMW E90 ///M by arekPWL zdj str 4
Alu zacne, pomyśl nad spolerowaniem rantu aby felga nie zginęła :)
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Właśnie, że to nie jest m-pak... cóż zobaczymy, prędzej czy później i tak czeka mnie wymiana amortyzatorów. Wychodzi na to, że będzie to szybciej niż myślałem :) Nikt nie mówił, że będzie tanio... :P auto ma już 147000km wiec wymiana pewnie po przyszłej zimie będzie konieczna. Mariusz tylko my wiemy co to będzie i tak jak mówisz, niech to na razie zostanie między nami :D Możemy zdradzić tylko tyle, że będzie ładnie i carbonowo :P
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
dzięki, widzę że jesteś nowy tutaj... Często przejeżdżam przez Wolsztyn, więc jakiś spocik może kiedyś? :) oczywiście galeria będzie odświeżona, myślę że w przyszłym tygodniu powinienem mieć wszystko ogarnięte...
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Witam, Zamówiłem właśnie zestaw sprężyn VOGTLAND 40/25MM. Ma ktoś może w swojej takie założone na oryginalnym zawiasie? Proszę o opinię!
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Tak sama felga ori, ale lakier już nie (Gunmetal :D) Guma przód: 225/35/19 Tył: 235/35/19 zrobiona z naciągiem żeby wszystko ładnie w linii się zeszło. Jak pójdzie na dół to równo z nadkolami będzie. Nie wiem, czy trze, bo wrzuciłem tylko na jedną stronę, nawet nie zrobiłem jazdy próbnej, ale myślę że będzie wszystko ok tak jak zapewniał mnie znajomy od którego te felgi kupiłem. Miał też e90 obniżoną na sprężynach i wszystko pasowało.
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
No to wynik godny podziwu :) Mogłeś udokumentować :D
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
To felga z M5 :) A pasuje tylko dlatego, że nie jest srebrna tylko wpada w grafit, z nadwoziem komponuje się super! Na żywo wygląda dużo lepiej, ale na dzień dzisiejszy jeszcze koza... :( Zastanawiam się jakie sprężyny założyć... czy też kompletne zawieszenie nowe dać...
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Noo i decyzja zapadła! Wjeżdża 19-tka i wiosną niższy zawias! Przymiarki były już dzisiaj i aż prosi się o glebę :D Oceńcie sami: http://imageshack.com/a/img690/3443/le6v.jpg http://imageshack.com/a/img163/1362/yaov.jpg
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Może i nie ma problemu ktoś kto nie lubi szybkiej jazdy... dla mnie to już wyczyn. Wiosna/lato/jesień spalanie nie schodzi ponizej 7,5l. No i silnik po wirusie na 174PS, więc nie do końca seryjny :P :D
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Da sie? Da sie...! 4,7l na odcinku 500km, bez autostrad... Tylko drogi krajowe. Ktos chętny na lekcje ekonomicznej jazdy? :P http://imageshack.com/a/img822/8301/cbdh.jpg
-
E91 320d - Montegoblau. Projekt skończony.
mody na wielki + Auto świetnie się prezentuje, ciekawie wygląda przedni zderzak! Gdzie kupiłeś końcówkę wydechu? Sportsitze wrzuć i będzie miód!