Witam kolegę miałem ten sam problem,jak również podobną ilość paliwa jak kolega :wink: . Rozrusznik kręcił a bunia nie chciała odpalić. Znajomy mechanik podpowiedział mi abym spróbował odpalić metodą ,,na plaka", pomogło to mojej buni :), ale po tym jak tylko ją odpaliłem odstawiłem do mechanika (nie miałem jej 2 dni) i po sprawdzeniu jej okazało się że miałem uszkodzony sterownik pompy paliwa. Do dnia dzisiejszego wszystko jest w jak najlepszym porządku :)