Skocz do zawartości

zibk

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. zibk odpowiedział(a) na zibk temat w E34
    :D Dzisiaj wreszcie udało się odpalić tego potworka. Udało mi się od znajomego pożyczyć komputer i czujnik położenia wału. Komputer podmieniłem i nic, czujnik podpiąłem na szybko w kostke też nic, ale włożyłem go na swoje miejsce rozruch a tu bestia odpaliła bez najmniejszego problemu tak więc jak ktoś ma podobne problemy to będzie wiedział gdzie szukać. Dobrze koledzy podpowiadali z tym czujnikiem tyle że nie chciałem w ciemno kupować dopóki nie będe wiedział co jest. Teraz jeszcze musze powalczyć z nivo bo mało jest oleju gdzieś wycieka chyba i dzisiaj jak troche pojeździłem wyskoczył mi komunikat nivo i od tej pory zrobił sie przymulony rozkręca się po dłuższym czasie, już sie nie da przywalić z miejsca, :mrgreen: ale najważniejsze że śmiga.
  2. zibk odpowiedział(a) na zibk temat w E34
    raczej to będzie oryginalny alarm bo mam 2 e 32 i są takie same te moduły z tym ze ten w e 34 ma 2 takie szerokie kostki wpiete jedna biala druga czarna a w e32 mam tylko jedna. Dziwne jest jeszcze to ze jak wyjme bezpiecznik z tego modułu to wtedy świeci się ta kontrolą przy nawiewie a jak wloże :oops: go powrotem to nie świeci.
  3. zibk odpowiedział(a) na zibk temat w E34
    Zaniosłem pilota(płytke) do naprawy bo nie działał no i teraz śmiga ale niestety samochód nie reaguje. Próbowałem go zakodować naciskając 1 przycisk i potem 3 razy ten drugi ale nic to nie daje, dioda na pilocie po tej operacji zaczyna sobie pulsować przez pewien czas ale zamki w aucie nie reagują. :mad2: dioda w samochodzie nie świeci natomiast świeci jak wyciągam bezpiecznik z tego modułu schowanego pod siedzeniem.
  4. zibk odpowiedział(a) na zibk temat w E34
    no wiem ale czy nie da się tego jakoś obejść, podać napięcie w odpowiednie miejsce, czytałem też że da się dokupić pilot i zaprogramować go do danego auta? Znalazłem coś jakby pilota w aucie tyle że bez obudowy i nie wiem czy sprawny na płytce pisze siemens B19 jedna dioda taka przezroczysta druga taka malutka czerwonano i taki plasticzek na baterie tylko nie wiem czy jedna a czy 2
  5. zibk opublikował(a) temat w E34
    witam wszystkich od paru dni stałem się posiadaczem E34 touring v8 i mam problem z odpaleniem auta nie mam pilota tylko jeden kluczyk. Po przekreceniu ustacyjki wlacza sie alarm i nie podaje pompka i brak iskry. Moduł za siedzeniem odpinalem bezp. wyciagalem ale nic to nie daje czy nie da się tego jakoś omiinąć

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.