Witam kolegów :wink: ponieważ moja żona zrobiła mi na złość i kupiła sobie mercedesa w210 ja sprzedałem swoje subaru i wracam do korzeni czyli do BMW,kilka lat wcześniej miałem e32 750il.Teraz z racji powiększenia rodziny padł wybór na e39 oto ona. http://otomoto.pl/bmw-530-530-touring-C21229178.html miałem okazje się nią dziś przejechać i wszystko było ok może poza lekkimi drganiami przy hamowaniu.Co myślicie dobry wybór??Bo szukać i jeżdzić po całej pl juz mi się nie chce.