Witam mam pytanie czy jazda bez korku wlewu paliwa moze uszkodzic auto i czy bez niego moga byc problemy z odpaleniem bo mam cos takiego ze jak chce odpalic po dluzszym postoju to ciezko mi odpala z akumulatora dlugo dosc musze krecic jak jest rozgrzany to szybko i teraz moje pytanie czy to moze byc wina tego korka ze np. cisnienia nie trzyma bo swiece i kable mam nowe
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.