Witam,ostatnimi czasy w moim bmw (318 tds,wersja compact) pojawił mi się problem z centralnym zamkiem. Otóż otwierając kluczykiem(pilota ani żadnej takiej instalacji nie mam) otwierają się tylko drzwi kierowcy, pasażera i bagażnik nawet nie drgnie.A wczoraj jak podjechałem do domu to nagle usłyszałem jak samo się otworzyło(duchy czy co ;) ).Z tymże o ile ciul z drzwiami pasażera bo mogę otworzyć/zamknąć od środka,to teraz nie mogę zamknąć bagażnika. Proszę o pomoc z czym to może być związane i co należałoby zrobić