Witam Jestem nowym posiadaczem BMW e36 1.6i mam problem z autem na trasie jadac ponad 80-90 Km/h zaczyna mi strasznie drgac auto i jego wnetrze przy chamowaniu jest to samo lecz jesli jade ponizej 80-90km/h to jest wszystko ok Myslalem ze to moze przez niewywarzone opony ale po ich zmianie i wywarzeniu dalej mam z tym problem ktos wie co to moze byc?? Z gory thx
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.