witam mam problem z moim BMW E36 2,5i benzyna gaz. pewnego dnia zaczęła szarpać na wolnych obrotach dusiła się i rozrusznik nie załączał czasami az w koncu podczas jazdy strzeliła i zgasła i nie chce odpalić tylko strzela . Nie załącza się pompka paliwa nie słychać ,podczas odpalania podstawia silnik tak jakby miał ciężko przekręcić . Proszę o pomoc
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.