Koledzy. Od pewnego czasu mam problem w M54B22. Po odpaleniu na ciepłym, silnik pracując na wolnych obrotach 2-3 minuty zaczyna przebierać, jakby przestawał pracować któryś cylinder lub nawet dwa. Na wysokich obrotach jest OK. Świece wyglądają dobrze i wypalone są w miarę równo. W Inpie pokazuje Lambda Integrator poza zielonym zakresem. Dzisiaj gdy to się zaczęło dziać wypiąłem przepływkę ale objawy nie ustąpiły. Jak zgaszę silnik i zaraz odpalę jest znów OK na te 2-3 minuty. Może ktoś poratuje jakimś pomysłem...