bylem u mechanika i stwierdzil ze jest to przepustnica ,, i zalonczylo sie dopalanie filtra dpf dlatego wydech jest tak goracy, stwierdzil komputer uruchamia czyszczenie filtra dpf-u.
bylem u mechanika i stwierdzil ze jest to przepustnica ,, i zalonczylo sie dopalanie filtra dpf dlatego wydech jest tak goracy, stwierdzil komputer uruchamia czyszczenie filtra dpf-u.
witam mam problem z moim bmw 525d e60 od jakiegos czasu auto jak by sie przyduszalo a po chwili wszystko wraca do normy do tego wydech autak staje sie wrecz goracy nawet same koncowki nie mozna go dotknac . co moze byc tego przyczna ???? :?: czy moze byc to filtr czastek stalych? do tego jadac np 70km rowno miernie odczowa sie jak by delikatne szarpanie.
9 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.