Witam, padły mi te akumulatorki na płytce w zegarach. Zamowilem nowe tylko mam jeden problem.. otoz moje zegary sa firmy motometer i jest tam zworka od ladowania tych akumulatorkow, znajduje sie tam jakas naklejka i napis w jezyku niemieckim.. jak ma byc wsadzona ta zworka zeby doladowywalo mi te akumulatorki ? zalaczam zdjecie http://img15.imageshack.us/img15/2325/20110921264.jpg