Witam chciałbym kupić E30 ale pieniądze mnie trochę dobijają za ładny model interesuje mnie ładna klasyczna a nie jakiś pro-tuning... mowa oczywiście o Coupe mam kilka na oku i jakbyście mogli mi powiedzieć co sadzicie :) Dziękuje ;D http://allegro.pl/100-oryginal-bmw-e30-zadbana-i1811999812.html Lub http://otomoto.pl/bmw-320-coupe-oryginal-z-niemiec-C20610939.html <-------- cena już mnie zabiła mam tylko 5k plz Góra :( Mówię o modelach do 1.8l ewentualnie 2.0l :] Powiedzcie mi na co mam zwracać teraz uwagę przy kupnie tego modelu :)