Witam Jestem nowy na forum wiec prosze nie pisac zadnych uwag na rozny temat. Mam 18 lat własnie zdalem na prawo jazdy i szukam pierwszego samochodu. Wpadła mi w oko Becia e36 318i. Rodzice nie zgadzaja sie na zakup takiego auta bo podobno go nie utrzymam :( :( . Wiec moje pytanie brzmi czy jezeli chodze do technikum, nic nie zarabiam(jedynie to pare groszy) czy zdolam utrzymac takowe autko Z gory dzieki za odpowiedz :D PS: Zadaje tu pytanie poniewaz nie mogłem znalezc nigdzie odpowiedzi na moje pytanie.