witam mam bmw e36 cupe ostatnio jechalem samochodem nie zdarzylem na cpn skonczyla mi sie benzyna dotankowalem przyjechalem do domu i zaczelo mi sie cos dziac z samochodem przy odpalaniu samochodu na poczatku jest inny wogbole dzwiek samochod chwilke postoi i gasnie spada z obroto jak by nie palil na 2 swiece moze to byc cos z tym ze zapchal sie filter paliwa?
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.