Panowie, Wiem że temat był już omawiany wielokrotnie natomiast po przejżeniu forum nadal nie znajduje rozwiązania. Problem mój przedstawia sie następująco: Nawiew dmuchawy działa tylko na najwyższym biegu, dodam że nie mam klimy więć panel sterowany jest na korbki. Auto to E36 323 coupe Dodam że moje proby znalezienia jeża spełzły na niczym. Czy jeż występuje również w wersjach bez klimy? Serdeczne dzięki z góry. Pozdrawiam Simon